top of page

KARİYER

  Ilıcahukuk olarak bünyemizdeki profesyonellere gerekli mesleki bilgi birikimi ve tecrübeyi sağlayarak kendilerini gerek kişisel gerekse profesyonel anlamda geliştirmeyi hedefleriz. Takım çalışması öneminin bilinci ile hareket etmekte ve birbirlerinden değerli tüm çalışanlarımızın görüşleri ile ortak akla ulaşmayı hedefleriz.

 Ortak akla ulaşmada bizelere yardımcı olacak bir çok düzeyden başvuruyu kabul ettiğimiz Ilıcahukuk'da görev almak üzere değerlendirilmek isteyenlerin öz geçmişlerini sitenin iletişim kısmından iletişime geçilerek mail adreslerimize göndermelerini rica ederiz.

AVUKAT

 Ilıcahukuk'da bizlere güç katmak için gönderilen cvlerin değerlendirilmesi aşamasından sonra meslektaşlarımızla tanışma amaçlı bir görüşme gerçekleştirilmektedir. Değerlendirilmeye alınacak adaylarlarda başarılı bir akademik özgeçmiş, ​ticari, siyasi ve ekonomik gelişmeleri takip eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, girişken, takım çalışmasına uygun, üstlendiği görevin hakkını veren ve sonuç odaklı özellikleri aranmaktadır.

YASAL STAJ

 Hukuk ve adalete gönül vermiş gençleri önemsemekte ve birlikte çalışmak için çok hevesliyiz. Staj süreleri boyunca farklı çalışma alanlarında kendilerini geliştirmelerini önemser, etkin bir staj süreci geçirmelerini sağlarız.

bottom of page